Eesti Meistrivõistlused discolfis 2016

Eesti Meistrivõistlused toimusid 3.–7. augustil Mäetaguse ja Alutaguse discgolfi parkides. Võistluste peakorraldaja oli Alutaguse Eagle Disc golfi klubi eesotsas Timo Juursaluga ja koostöös Eesti Discgolfi Liiduga. Võistlustel osales Annikoru Discgolfi Klubi 4 liiget: Jüri Lamp, Kuldar Parv, Renno Reitsnik ja Meelis Viinalass. Neljal võistluspäeval sai kogeda väga erinevaid ilmastikutingimusi päikest, tuult, vihma, mis muutis mängimise raskemaks.

Pärast 4. ringi lõppu oli selgunud, et vanemseenioride divisjoni 3. koht kuulub Jüri Lambile, kuid esikoht oli vaja veel välja selgitada Jaanus Väljamäe ja Meelis Viinalassi vahel. Esimese koha ümbermängimist alustati 1. rajalt ning mängiti nii mitu rada kuniks üks kahest eksib. Kord oli võimalus võtta võit ühel ja siis jälle teisel. Võitja selgitamiseks mängiti ühtekokku kuus rada, kus võttis võidu Jaanus Väljamäe. Meelis Viinalassile suurepärane 2. koht ja hõbemedal. Palju õnne võitjatele!

Kuldar Parv ja Renno Reitsnik saavutasid Avatud divisjonis (107 osalejat), vastavalt 94. ja 106. koha.

Annikoru Discgolfi Klubi tänab korraldajaid eesotsas Timo Juursaluga, Eesti Discgolfi Liitu ja kõiki, kes tulid kohale ja andsid võistlustel oma parima, kas mängides või kaasa elades.
Uudis Eesti Discgolfi Liidu kodulehel: http://discgolfiliit.ee/eesti-meistrivoistlused-discgolfis-2016-sponsoreeritud-latitude64-poolt/
Skoorini tulemused: http://skoorin.com/?u=scorecard&ID=291163
PDGA tulemused: http://www.pdga.com/tour/event/28640